Videoteenused

Tuleme appi paljude võimalike ja võimatute projektide filmimisel. Filmime hea meelega teie koolitust, firmaüritust või tootetutvustust, tootmisliini või tulevikutehnoloogiat. Meie pakutavad videoteenused on professionaalsed ning oleme nii paindlikud kui võimalik. Anname endast parima, et teie projekt ei peaks painduma kaamera järgi, vaid kaamera painduks teie järgi. Tegutseme kuskil suurproduktsioonide ja operaatoriteenuse vahel. See tähendab, et Eurovisiooni otseülekannet me täna veel ei tee, aga küsige homme uuesti. Meie viimaste aastate videoprojektide hulka kuuluvad nii lihtsad mõneminutilised blogipostitused kui ka kuuetunnised otseülekanded. Oleme alati pakkunud head nõu kauba peale, nii et kui teil pole veel kindlat kujutluspilti, kuidas täpselt oma ideed ellu viia, siis aitame kindlasti. Võtke meiega kohe ühendust ja koos leiame kindlasti lahenduse. Pole midagi lihtsamat!

Pakutavad videoteenused

  • Filmimine ja videotöötlus
  • Videoteenused Tartus
  • Videoteenused Tallinnas
  • Konverentsi videosalvestus koos sünkroontõlgetega. (soovitame partneriks – tõlkebüroo Muupel)
  • Koolituse videosalvestus
  • Pulmavideo valmistamine
  • Ürituse videosalvestus
  • Reklaamklipi valmistamine erinevatele LED ekraanidele
  • Aerovideo ja aerofoto teenus drooniga

Videoteenused: filmimine ja videotöötlus

Videoteenuseid saame pakkuda vastaval kokkuleppel üle terve Eesti ning oleme käinud nii Hamburgis kui Londonis. Oleme veendunud, et suudame pakkuda kvaliteetset ja mõnusat teenust mõistliku hinnaga ning ületada pidevalt klientide ootusi.

Konverentsi videosalvestus ja koolituse videosalvestus.

See algselt väga lihtne ülessanne ei tundugi nii lihtne kui vaadata paljusid interneti avarustes avalikult kättesaadavaid videosalvestisi erinevatest esitlustest. Oleme ise aastaid salvestanud väga erinevates ruumides ja oludes, seega võite olla täiesti kindlad, et meile usaldatud sündmus särab salvestusel veelgi eredamana.

Tooksime siia välja mõned erinevad sündmused mille sündimisel oleme oma panuse andnud:

<LIST>

 

 

Soovitame võimalikult täpselt oma soove kirjeldada juba päringu käigus. Samuti anda kindlasti teada igasugu erilistest projektidest mis selles saalis ürituse jooksul toimuma hakkavad, olgu selleks siis sütelkõndimine või nuku elustamiskatsed.
Seega kui soovite oma konverentsi või koolitust kvaliteetselt, kuid samas muretult salvestada või ka näiteks kodulehele üle kanda, siis küsige kohe pakkumist.

Küsi pakkumist